KİRPİK
LİFTİNG
KİMLERE
UYGULANIR?

Bakışlarınızı canlandırmak ve güzelleştirmek için sunulan Acils Kirpik Lifting Bakım Türkiye’de kadınlar ve erkekler için vazgeçilmez bir bakımdır…

İpek kirpikten zarar görmüş kirpikler, seyrek, kısa ve düz kirpikler, kirpiklerini ipek kirpikten sonra dinlendirmek isteyenler, her gün kıvırıcılar ile uğraşmaktan sıkılanlar, tatilde maskara sürmekten hoşlanmayanlar ve balayından önce gelinler için ideal bir kürdür. Acils Kirpik Lifting Keratin Bakım, sadece 1 saat içerisinde gözle görünür şekilde kirpiklerinizde botox etkisi yapar, bu sayede kirpikleriniz daha kalın, daha uzun, kıvrık ve daha hacimli görünür. Ortalama 3.-4. Uygulamadan sonra kirpiklerinizde gözle görünür kalınlaşma ve uzama kaydedilir.

KİRPİK
LİFTİNG
NEDİR?

Kirpik Lifting, kirpiklere uygulanan bir bakımıdır, kirpik tektürünüze göre ortalama 2 ile 4 bakım arasında kirpiklerinizde gözle görülür uzama ve kalınlaşma kaydedilir!

‘Kirpik Lifting’ adından da anlaşılacağı gibi kirpikleri kaldırmak ve kıvırmak anlamına gelir. Kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak, daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmeniz için yapılan bir işlemdir. Kirpik Lifting, kirpik permasında uygulanan bigudi yöntemini kullanmadan, kirpiklerinize zarar vermeden, kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir.


KİRPİK
LİFTİNG
UZMANI
OLUN!

Salonunda yeni bir hizmet sunmak isteyen kuaförler ve güzellik uzmanları, yarım günlük bir eğitim ile kendi salonlarında ‘Kirpik Lifting’i rahatlıkla uygulamaya başlayabilir.

İster kuaför ister güzellik salonu sahibi olun isterseniz de freelance olarak hizmet veren bir uzman olun. Ancak verdiğiniz hizmetlerin arasına yeni bir hizmet eklemek istiyorsanız, ek gelir sağlamak istiyorsanız Kirpik Lifting uzmanı olmak sizin için çok zor değil... Hijyenik ve güvenilir ‘KİRPİK LİFTING’ uygulamasını öğrenmekle birlikte; müşterilere de uygulama tekniklerini öğretebilme becerisini kazanabilir, bu sayede müşterilerinizin bakışlarını, 3 ay boyunca güzelleştirip; kirpiklerinin tıpkı maskara sürmüş gibi daha uzun ve daha dolgun bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

KİRPİK
LİFTİNG
EĞİTİM
PROGRAMI

Eğitim programının amacı; hijyenik ve güvenilir ‘KİRPİK LİFTING’ uygulamasını öğrenmek ve öğretebilme becerisini kazandırmaktır.

Kirpiklerinizi Tanıyalım: Kirpik anatomisi, kirpiğin canlılık süresi, kirpik morfolojisi

Hedef Pazarı Tanıyalım: Pazardaki çeşitli uygulamalar ve sunum teknikleri

Malzemelerimizi Tanıyalım: Kullanılması gereken malzemeler (Öncelik sıralamasına göre)

Ürünlerimizi Tanıyalım: Ürünlerin içeriği, kullanım şekli, işlevi, hijyen ve güvenlik koşulları

Kullanımda dikkat edilecek noktalar: Kullanım kılavuzu ve kullanılacak malzemelerde sıralamanın önemi.

Önemli noktaların üzerinden geçelim: Müşterilerimiz için önemli bilgiler

Örnek Uygulama: Model üzerinde uygulama; satış ve pazarlama desteği

Alışveriş: Ürünler ve toplu alışveriş

WhatsApp chat WhatsApp ile Danışın !